- Geen bouwrente, uiterlijk 1 december overdracht!
UNIEKE APPARTEMENTEN MET VLOERVERWARMING, EIGEN BODEMWARMTEPOMP EN ENERGIELABEL A+++!
DEZE EXCLUSSIEVE APPARTEMENTEN ZIJN GEBOUWD IN HET "KROONJUWEEL" VAN DE 3E EN LAATSTE FASE VAN PLANGEBIED VAN BESOUW IN GOIRLE!
Het Accu- & Pompengebouw in het plan Van Besouw
Centraal in het plan vindt de herbouw van het Accu- & Pompengebouw plaats. Op de oorspronkelijke plek en de originele fundamenten, volledig in de stijl van weleer. Een kroonjuweel met karakter met de nieuwbouwkwaliteiten van nú! Dat wil zeggen een goed geïsoleerd gebouw met hoogwaardige en duurzame installaties en alle comfort van dien.
Met de nieuwbouw in originele stijl krijgt het gebouw een compleet nieuwe bestemming. Door het inpassen van een extra verdiepingsvloer is er op de begane grond ruimte ontstaan voor twee LOFT-appartementen. Op het niveau van de oorspronkelijke verdiepingsvloer (heden de tweede verdieping) is over het volledige oppervlak een ruim penthouse gesitueerd.
PENTHOUSE
Op het niveau van de originele verdiepingsvloer van het Accu- & Pompengebouw is over het volledige gebouwoppervlak een riant penthouse gerealiseerd.
Kenmerken:
- Gebruiksoppervlakte: ca. 145 m²
- Twee riante balkons op zuidoost en zuidwest
- Uitzicht op Fabrieksplein
- Extra hoog plafond ca. 3,50 m
- Twee ruime slaapkamers
- Werkkamer
- Luxe en-suite badkamer met ligbad én inloopdouche, dubbele wastafel en 2e toilet
- Gastenbadkamer met inloopdouche
- Eigen liftinstallatie
- Buitenberging ca. 10 m²
- Twee privé-parkeerplaatsen
- Verwarming en koeling via bodemwarmtepomp