Op een schitterende locatie in de uitermate gewilde, gezellige en kindvriendelijke woonwijk "Theresia" gelegen verrassend ruime, uitgebouwde, gemoderniseerde en charmante jaren '30-woning met: overkapte voorportaal (staat droog bij voordeur), ruime vestibule met karakteristiek tochtdeur, sfeervolle woonkamer met erker, uitgebouwde woonkeuken met orangerie, kelder, bijkeuken, 4 slaapkamers, 2 ruime dakkapellen, moderne badkamer op de eerste verdieping en een fijne jaren 30 voor- en achtertuin, op het westen, met vrijstaande berging en eigen achterom
Deze INSTAPKLARE woning is fraai gelegen bij het Theresiaplein, Wilhelminapark en op loopafstand van de bruisende Spoorzone, het centraal station en het centrum met uitgaansgelegenheden. De uitvalswegen, supermarkten, scholen, sportschool en andere voorzieningen (huisartsenpost, apotheek, ect.) zijn eveneens in de nabijheid.
De vele authentieke details in de woning zorgen voor veel sfeer en het gevoel dat je thuis bent. Zo is het huis onder meer voorzien van handgeschilderde wanden (in marmerlook) in de hal, een karakteristieke tochtdeur voorzien van geslepen glas, een bordestrap met originele balustrade, authentiek tegelwerk en plafonds en ramen en paneeldeuren met glas-in-looddeuren met glas-in-lood. Het huis staat in een fijne en rustige buurt, waardoor je niet direct het gevoel hebt dat je middenin de stad woont, ondanks dat deze op loop afstand is. Voor een woning in de stad heeft het huis een ruime voor- en achtertuin waar kinderen uren kunnen spelen of lekker van de zon kan worden genoten.
Indeling:
Begane grond:
Karaktervolle vestibule met glas in lood ramen, originele wandtegels en plafond, fraaie tegelvloer, een tochtdeur met geslepen glas, een vernieuwde groepenkast en een authentieke interne brievenbus. Ruime en mooie gang met handgeschilderde wanden (in marmerlook), origineel plafond, mooie tegelvloer, bordestrap van eikenhout met originele balustrade, dubbele toegang tot de woonkamer en een toiletruimte, welke is voorzien van zwevend closet en fonteintje.
De sfeervolle woonkamer van 30 m2 is voorzien van een unieke houten vloer (Amerikaanse iep), stucwerk plafond en vezelbehang wanden. Hierdoor beschik je over een perfecte basis waar je met iedere interieurstijl terecht kunt. Aan de voorzijde vind je de prachtige, authentieke erker: een van de vele sfeervolle elementen van deze woning. Door de aanwezigheid van de dubbele toegang tot de hal is het terugbrengen van een kamer ‘en suite’ mogelijk. De openslaande tuindeuren dragen zorg voor een gezellige interactie tussen buiten en binnen.
Middels een prachtige glas-in-lood schuifdeur krijg je toegang tot de verrassend grote en gezellige woonkeuken. De keuken heeft een tegelvloer (in het originele patroon) een eethoek in de "orangerie" en een fraaie keuken - in dubbele opstelling - met granieten aanrechtbladen. De keuken is uitgevoerd met de navolgende inrichting: Boretti gasfornuis (4-pits met aparte grill) met dubbele oven, vaatwasser en afzuigkap. Onder de vintage kraan vind je een close-in boiler in de kast. De keuken is voorts voorzien van veel licht, grote ramen, openslaande tuindeuren en vloerverwarming. Voor extra ruimte is er tevens een bijkeuken gevestigd, toegankelijk via de keuken of achtertuin. Hier vind je de aansluitmogelijkheid ten behoeve van de wasapparatuur. Vanuit de keuken is de volledig betegelde en in perfecte staat verkerende ruime kelder toegankelijk.
1e Verdieping:
Originele bordestrap van eiken hout met balustrade naar de royale bovenhal, tevens voorzien van een eiken houten vloer en inbouwkast onder de trap. Vanuit de bovenhal heb je toegang tot het platte dak van de keuken, twee slaapkamers van ca. 12,4 en 14,8 m2 en de ruime badkamer. Beide slaapkamers hebben een inbouwkast. De slaapkamers zijn van goed formaat, aangenaam verlicht en de doorlopende houten vloer maakt het één geheel. De moderne en grote badkamer is ingericht met marmer tegelwerk, een inloopdouche van marmer tegelwerk, een groot ligbad, een toilet voorzien van zwevend closet, een elegant wastafelmeubel met twee opzetkommen, een grote spiegel met verwarming, vloerverwarming, ingebouwde speakers en inbouwverlichting.
2e Verdieping:
Via een vaste trap kom je bij een grote zolder voorzien van twee slaapkamers en een voorzolder. De voorzolder heeft een dakkapel, bergruimte en de opstelling van de cv-combi ketel mooi verwerkt in een kast. De twee slaapkamers van resp. 12,7 en 16,7 m2 hebben beiden met een ruime dakkapel, veel bergruimte en beide kamers zijn zeer sfeervol door de originele houten draagbalken.
Tuin:
De verzorgde jaren 30 voortuin heeft twee originele tuinpoortjes en is recent voorzien van nieuwe beplanting. De privacy biedende en sfeervolle achtertuin, eveneens in jaren 30 sfeer, is toegankelijk door eigen achterom. Beide tuinen zijn onder architectuur aangelegd. De achtertuin heeft met meerdere terrassen en zitjes, sierbestrating, borders en vrijstaande stenen berging met een puntdak en voorzien van elektra. Zowel een vrije ligging aan de voor- en achterzijde. Vanaf de straat is er een eigen afgesloten zij-ingang naar de achtertuin.
Algemeen:
* tophuis met veel sfeer, karakter en ruimte
* veel karakteristieke elementen aanwezig
* superlocatie nabij Spoorzone en centrum
* begane grond uitgebouwd in 2003
* zolder uitgebouwd in 2008
* 4 slaapkamers en 2 ruime dakkapellen
* grote badkamer op de eerste verdieping
* keuken en badkamer v.v. vloerverwarming
* de zolderverdieping is geheel voorzien van kunststof kozijnen met draai- en kiepramen
* gedeeltelijk uitgevoerd met (vernieuwde) hardhouten kozijnen
* nagenoeg volledig dubbele beglazing aanwezig
* verkoop met bouwkundige keuring
Fijn dat je verder wilt lezen. We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. Je gaat akkoord met onze cookies als je onze website blijft gebruiken. Op onze website kun je ook onze Privacy verklaring vinden.