Royaal appartement gelegen in het verzorgde appartementencomplex "Hofmeier B" aan het Hofdael. Dit appartement beschikt over 2 (mogelijkheid tot 3) kamers. Het appartement is gelegen op de bovenste verdieping en is in 2021 compleet gerenoveerd en gemoderniseerd met een zeer hoog afwerkingsniveau.
Met deze renovatie zijn o.a. alle binnenwanden nieuw uitgevoerd met fraaie houten binnenkozijnen met stompe deuren en hoge plinten, is de elektra volledig vernieuwd, compleet nieuw sanitair, zeer luxe nieuwe inbouwkeuken, is er airconditioning geplaatst en zijn alle wanden en plafonds voorzien van strak stucwerk.
INDELING:
Begane grond:
Gezamenlijke entree met bellenplateau en brievenbussen, trapopgang en lift.
Vierde verdieping:
Het appartement is gelegen op de 4e en bovenste verdieping, in de centrale hal is de vernieuwde meterkast (10 groepen + 3 aardlekschakelaars en 3 fase-sterkstroom) gesitueerd.
Entree
Ruime hal met garderobe, toiletruimte met fonteintje, en toegang tot woonkamer, slaapkamer en badkamer.
Woonkamer
Royale L-vormige woonkamer van ca. 50m² met PVC- vloer, gestucte wand- en plafonafwerking. airconditioning en fraai uitzicht. Doordat de woning is gelegen op de bovenste etage is het appartement opvallend licht.
Een voormalige slaapkamer is aan de woonkamer toegevoegd, waardoor deze erg ruim is, desgewenst kan dit ook weer aangepast worden naar een tweede slaapkamer.
Keuken
Luxe open keuken (2021) voorzien van alle gemakken zoals; inductiekookplaat met geïntegreerde recirculatie afzuiging, Quooker, vaatwasser, combi-/oven en koel-/ vriescombinatie. De keuken heeft inbouwverlichting en staat in open verbinding met de kamer.
Terras
Prachtig terras van ca. 13m² met vrij uitzicht. Doordat het appartement op de bovenste etage is gelegen, is er geen balkon boven gelegen, waardoor je meer zon op het terras en lichtinval in het appartement hebt.
Bijkeuken / berging
Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken bereikbaar. Hier vindt u de aansluitingen voor de witgoedapparatuur, de CV ketel (merk: Intergas bouwjaar: 2015) en mechanische ventilatie-unit (2021).
Slaapkamer 1
Grote ouderslaapkamer van 6.28 x 2.97m met PVC vloer, stucwerk wand- en plafondafwerking, airconditioning, garderobe en horren.
Badkamer
Compleet nieuwe badkamer (2021) met praktische royale inloopdouche met glazen schuifwand, wastafelmeubel en tweede vrijhangend toilet. De badkamer heeft elektrische vloerverwarming.
Toilet
Eigentijdse moderne toiletruimte (2021) met vrijhangend closet en fonteintje.
Begane grond:
Op de begane grond is een afgesloten parkeergarage gelegen, hierin is één parkeerplaats aanwezig voor dit appartement.
Berging
Eveneens op de begane grond is een berging van 2.60 x 2.15m gelegen.
Bijzonderheden:
- Top locatie midden in het groen en toch nabij het centrum van Geldrop.
- Compleet gerenoveerde woning (2021) met zeer hoog afwerkingsniveau.
- Royale woonkamer 50m²!.
- Luxe inbouwkeuken (2021).
- Airconditioning.
- Compleet nieuwe badkamer (2021) met tweede toilet.
- Energielabel A.
- Terras van 13m2.
- Eigen parkeerplaats in de parkeergarage.
- VVE kosten c.a. €215,00 p.m.
- Alle voorzieningen zoals winkels, natuur, cultuur en openbaar vervoer in de directe omgeving.
Hofdael 31, Geldrop
Plattegronden
Kenmerken
Overdracht
Prijs
€ 419.000 k.k.
Status
Verkocht
Oplevering
In overleg
Bouw
Soort appartement
Portiekflat, Appartement
Woonlaag
4
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Onderhoud binnen
Uitstekend
Onderhoud buiten
Goed
Bijzonderheden
Toegankelijk voor gehandicapten, Toegankelijk voor ouderen
Fijn dat je verder wilt lezen. We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. Je gaat akkoord met onze cookies als je onze website blijft gebruiken. Op onze website kun je ook onze Privacy verklaring vinden.