Nabij het centrum gelegen, uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning met onder andere een ruime woonkamer, 4 slaapkamers, moderne keuken en badkamer, overkapping, diepe tuin en ruime garage/berging en carport.
Bezichtigingen
Bezichtigingen zijn mogelijk op vrijdag 3 december tussen 12:00 en 17:00, mocht u interesse hebben om een bezichtiging in te plannen, kunt u contact opnemen met Kin Makelaars Dongen via 0162-726926.
Wat u moet weten:
* Zorgvuldig bewoond en onderhouden;
* Instap klaar!
* Moderne keuken (2019) en badkamer (2018);
* De gehele eerste verdieping is voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken;
* Ruime overkapping, welke af te sluiten is;
* Airconditioning;
* 11 zonnepanelen;
* Rustig gelegen, niet te ver van centrum;
* Mogelijkheid voor een praktijk- of kantoorruimte aan huis.
Aanvaarding
Bij voorkeur op korte termijn
Indeling:
Begane grond
Hal
Hier bevindt zich het toilet (2018), de meterkast en de trapopgang naar de verdieping. Het geheel betegelde toilet is gemoderniseerd en voorzien van een wandcloset en een fonteintje. Op de vloer van de begane grond ligt een laminaat tegelvloer.
Woonkamer
Royale L-vormige woonkamer met zitkamer aan de voorzijde en een eetkamer aan de achterzijde, welke aansluit op de open keuken. Vanuit de woonkamer is er een deur naar een kast welke onder de trap gesitueerd is. De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd met een overkapping met een grote lichtstraat, welke bereikbaar is via de openslaande deuren.
De overkapping meet circa 3.85 x 5.15, is voorzien van inbouwspots en kan worden afgesloten met glazen wandpanelen. Hier is het tot in de late uurtjes prima vertoeven, mede door de warmtestralers. Het geheel is fraai afgewerkt met een moderne bestrating en wandafwerking.
Keuken
Aan de achterzijde gelegen open keuken met moderne keukeninstallatie uit 2019. Vanuit de keuken is er een loopdeur naar de overkapping. In de keuken een moderne keukeninstallatie uitgevoerd een inductie kookplaat, afzuigschouw, koelkast, combimagnetron, vaatwasmachine en composiet werkblad. Voldoende wandcontactdozen, een spat plint en inbouwverlichting maken de keuken helemaal af.
Garage
Vanuit de overkapping is de garage bereikbaar. Deze is aan de voorzijde uitgevoerd met openslaande aluminium deuren en is voorzien van elektra en een keukenblok met warm- en koud water.
Voor de garage een oprit en een hoge carport voorzien van 2 lichtstraatjes. Deze geven licht in de woonkamer en entree.
Berging
Achter de garage een geïsoleerde ruimte. Deze ruimte kan prima gebruikt worden als praktijkruimte of kantoorruimte voor een beroep aan huis.
Het is mogelijk om de garage/berging om te bouwen tot slaapkamer met badkamer, waardoor de woning ook geschikt wordt voor senioren, die graag nabij het centrum wonen.
Tuin
Ook de achtertuin is modern aangelegd en voorzien van borders en bestrating. De achtertuin is op het noorden gesitueerd, echter door de diepte van 12.50 m. (gemeten vanaf de overkapping) is er altijd een zonnetje te vinden.
Aan de rechterzijde van de garage bevindt zich een poort, waardoor u een achterom heeft. De garages zijn bij deze woningen niet aan elkaar gebouwd, wat naast extra breedte, ook de mogelijkheid geeft om een eigen opgang te hebben.
Houten berging met overkapping
Rechts op het perceel een berging met veranda, waar je tot laat in de avond kan genieten van de avondzon.
Eerste Verdieping:
Overloop biedt toegang tot de slaapkamers en de badkamer. In de trapopgang hangt een airco-unit, welke de verdieping koel houdt in de zomerdagen. De gehele eerste verdieping is voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken.
Slaapkamers 1
Ruime slaapkamer aan de voorzijde gelegen, voorzien van een dakkapel.
Slaapkamer 2
Aan de achterzijde gelegen slaapkamer, uitgevoerd met een wastafelmeubel en voorzien van een dakkapel.
Slaapkamer 3
Slaapkamer (kantoorkamer) aan de voorzijde, voorzien van een dakkapel.
De twee dakkapellen (2018) over de volledige breedte aan zowel de voor- als achterzijde van de woning, zorgen voor extra ruimte.
Badkamer
De moderne badkamer (2018) is uitgevoerd met een inloopdouche met royale glazen ombouw, thermostatische kraan met regendouche (Grohe), een wastafelmeubel en een wandcloset. Het geheel is afgewerkt met een witte wandtegel en een lichte tegel met houtmotief op de vloer.
Tweede Verdieping:
De zolderverdieping is te bereiken middels een vaste trap, hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasapparatuur en de combiketel. Het betreft een gasgestookte combiketel van Remeha uit 2018. Op de zolder is een kantelraam, welke voor licht en ventilatie zorgt.
Fijn dat je verder wilt lezen. We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. Je gaat akkoord met onze cookies als je onze website blijft gebruiken. Op onze website kun je ook onze Privacy verklaring vinden.