Op zoek naar de ideale starterswoning mét een zeer centrale ligging?
Dit is de ideale starterswoning met fraaie aangelegde en zonnige gesitueerde achtertuin met veel privacy. Deze goed onderhouden woning kenmerkt zich door de sfeervolle woonkamer, 1 grote slaapkamer (mogelijkheid tot 2) en badkamer op de eerste verdieping en een zolderverdieping met één extra slaapkamer. Deze woning is nog helemaal naar eigen wens in te delen!
Bouwjaar: 1954; Inhoud: ca. 345m³; Woonoppervlakte: ca. 90m²; Perceeloppervlakte: 109 m².
Deze woning is gelegen op een gunstige locatie in een rustige straat in de woonwijk Heuvel aan de rand van Princenhage. De afstand tot het centrum van Breda is zeer goed per fiets te overbruggen. Er bestaan ook goede busverbindingen met de rest van Breda. De uitvalswegen van en naar de steden en dorpen rondom Breda zijn snel en eenvoudig te bereiken. Ook de gezellige dorpskern van het oude dorp Princenhage ligt vlakbij. Ook hier zijn diverse winkelvoorzieningen te vinden. Het nieuwe winkelcentrum aan het Dr. Struyckenplein is enkele jaren geleden gerealiseerd waardoor de wijk een geheel nieuw gezicht heeft gekregen. De wijk Heuvel onderging de afgelopen jaren een intensieve revitalisering op onder andere het Dr. Struyckenplein en de nieuwbouwwijk “Nieuw-Mertersem” en het voor de deur gelegen “Blend”. Mede hierdoor is de wijk is zeer geliefd bij de startende koper!
Indeling
Begane grond:
Hal-/entree met alarminstallatie, toiletruimte (met hangend toilet), kelderkast met meterkast (6 groepen), trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer.
Woonkamer (ca. 6.77x 3.52m.) voorzien van laminaatvloer en airconditioning. Via de woonkamer is de open keuken te bereiken.
Open keuken (ca. 1.95 x 2.86m.) in hoekopstelling voorzien van spoelbak, 4-pits kookplaat, oven, magnetron, koelkast, close-in boiler en een vaatwasmachine (Miele). Tevens is via de keuken via een schuifpui de achtertuin te bereiken.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste trap naar de zolderverdieping en toegang tot de ruime slaapkamer, het washok en de royale badkamer.
Slaapkamer 1 (ca. 6.75 x 3.51/2.86m.) gelegen over de hele breedte van de woning. Van deze slaapkamer zijn gemakkelijk twee slaapkamers te maken. De kamer is voorzien van airconditioning, een houten vloer en twee horren en rolluiken.
Het washok (ca. 1.20 x 1.92m.) gelegen aan de voorzijde is voorzien van de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en van een hor en rolluik.
De badkamer (ca. 2.66 x 2.66m.) gelegen aan de achterzijde is voorzien van een ligbad, douche, wastafelmeubel en hor. De badkamer is volledig betegeld.
Tweede verdieping:
De overloop is bereikbaar middels een vaste trap. Op de voorzolder bevindt zich de opstelplaats van de C.V.-ketel (Intergas, ca. 2000 VR ketel) en de geiser (Vaillant). Via de voorzolder toegang tot de slaapkamer.
Slaapkamer 2 (ca. 2.13 x 3.52m.) voorzien van knieschotten aan beide zijden en dakkapel (kunststof). De wanden zijn glad afgewerkt.
Tuin:
De achtertuin (ca. 10.00 x 5.50m.) is gesitueerd op het zuiden en is voorzien van sierberstrating, een achterom en een houten berging.
De ruime berging (ca. 5.31/1.79 x 4.71m.) is voorzien van elektra en verlichting.
Bijzonderheden:
- De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing;
- De woning is voorzien van rolluiken aan de achterzijde (elektrisch) op de begane grond en op de verdieping aan de voorzijde (handmatig);
- De woning is aan de achterzijde voorzien van automatische zonwering (met zonnewijzer);
- De woning is op de begane grond en eerste verdieping voorzien van airconditioning;
- Het dak van de woning en de tussenvloeren van de verdiepingen zijn na-geïsoleerd;
- Zolderverdieping is bereikbaar middels een vaste trap;
- Aangezien de woning ouder is dan 50 jaar zal in de NVM koopakte de algemene ouderdomsclausule worden opgenomen.
Met hoeveel zorg ook samengesteld er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en het kan derhalve niet als een aanbod worden gezien. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend en de opgegeven afmetingen, oppervlakte- en inhoudsmaten zijn dan ook indicatief.
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Fijn dat je verder wilt lezen. We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. Je gaat akkoord met onze cookies als je onze website blijft gebruiken. Op onze website kun je ook onze Privacy verklaring vinden.