Te huur of te koop! Opslagunit 69! Voor bedrijven of particulieren.
Je kunt de unit gebruikten voor de opslag van voorraden, materialen, archief, caravan, boot, oldtimer of zolderspullen. Door de ruime vrije hoogte (3,6 m) is deze ruimte geschikt voor opslag van volumineuze goederen of als kleine werkplaats. Beschikbaar voor particulieren en bedrijven.
De unit is gevestigd in het bedrijfsverzamelgebouw de Zilvermijn Helmond aan de Marshallstraat 18F-69, bedrijventerrein Hoogeind te Helmond. Het pand (2009) bestaat uit 13 zelfstandige bedrijfsunits en 92 opslagunits. Opslagunit 69 is droog, veilig, multifunctioneel en 7 dagen in de week 24 uur per dag toegankelijk.
Opslagunit 69 is gelegen op de tweede verdieping. Deze is voor personen bereikbaar met een trap en voor campers en auto’s met aanhanger of caravan bereikbaar via een autolift. (9 m lang | max 3.500 kg)
Het vloeroppervlak van de unit is ca. 32 m² en de inhoud ongeveer 118 m³.
De unit is 3,2 m breed, 10 m diep en 3,6 m hoog.
-> Opleveringsniveau casco.
Voorzien van:
- Vloerbelasting 500 kg/m²;
- Elektrische overheaddeur met afstandsbediening ca. 2,6 x 3,2 m;
- 1 wandcontactdoos (1x 16 Amp);
- 2 tl-armaturen;
- 1 spoelbak met watertappunt voorzien van tussenmeter;
- 125 mm. sparing voor ventilatie;
- Brandmeldinginstallatie.
De unit is goed geventileerd, uiteraard 7 dagen per week en 24 uur per dag toegankelijk en via de op afstand bedienbare roldeur te betreden. Er is een centrale toiletunit op het complex die wekelijks door een schoonmaakbedrijf wordt schoongemaakt.
Op het complex is veel aandacht besteed aan inbraakpreventie zoals hoogwaardig hang- en sluitwerk, nachtverlichting en beveiligd met beveiligingscamera's met harddisc-recorders.
Gelegen op een goede locatie zeer nabij de Provinciale wegen N270, N279 en N612, centraal tussen de rijkswegen A2 en A73.
Opslagruimte of werkplaats voor archief, boot, auto of bijvoorbeeld bedrijfsvoorraad. Bij Opslagunit 69 in de Zilvermijn Helmond ben je aan het juiste adres. Voorzien van water en elektra. Schoon, droog en veilig, 24/7 bereikbaar. Voorzien van camerabeveiliging.
Huurprijs: € 300,- excl. BTW per maand bij contract 1 jaar. Of € 250,- excl. BTW per maand bij contract van 2 jaar of langer.
Vraagprijs: € 44.950,- k.k.
Deze informatieverstrekking is geheel vrijblijvend. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De informatie wordt verstrekt zonder enige verantwoordelijkheid voor eventuele onvolledigheden en/of onjuistheden.
Fijn dat je verder wilt lezen. We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. Je gaat akkoord met onze cookies als je onze website blijft gebruiken. Op onze website kun je ook onze Privacy verklaring vinden.