7 bouwkavels te koop in de kern van Alphen
Op loopafstand van de winkels gelegen, zeer verzorgd 3-kamerappartement met complete keuken, net sanitair, terras en berging.
Op een goede locatie in Baarle-Nassau gelegen nieuwe halfvrijstaande herenhuizen met grote garage en zonnige tuin op het zuidwesten.
Er zijn nog 3 bouwkavels te koop die bestemd zijn voor een zogenaamde terpwoning.
Op een fraaie hoek gelegen nieuwe hoogwaardig te bouwen jaren’30 woning, 2/1 kap met mogelijkheid van garage en tuin op het zuidoosten
Op een gunstige kindvriendelijke locatie aan een groen plein met speeltoestellen gelegen.
Op een gunstige locatie in het centrum van Dongen en in de nabijheid van scholen gelegen, karakteristiek vrijstaand woonhuis.
Op een rustige locatie op loopafstand van winkels en scholen gelegen vrijstaand jaren 30 huis.
Goed onderhouden tussenwoning met vier slaapkamers, berging, tuin op het zuiden en nieuwe HR Combi-ketel.
Deze woning is gelegen nabij een sportpark (voetbalvelden en tennisbanen) en op loopafstand van de bossen in Dorst.
Privacy statement | Disclaimer